Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ...suck it to me baby !!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Dreamcast
Banned
Banned
Dreamcast


Male Broj postova : 37
Age : 29
Lokacija : Console Heaven
Registration date : 08.10.2008

...suck it to me baby !! Empty
PostajNaslov: ...suck it to me baby !!   ...suck it to me baby !! Icon_minitimepon lis 20, 2008 6:38 pm

Pušite svi qurac seljačine jedne neodgojene!! Svi ste vi pičke koji sudjelujete na takvom neciviliziranom forumu, koji je očigledno kako samo za zabavu. Tako da se svi polagano napušite...znate već ćega, jer očigledno vam bog dođe na forum a vi ga malim prstom odbacite. Doveđenja i ak me oćete na forumu nabavite mi travu! Još jednom, do pušenja. Amen. Glupi nOObovi, seljačine...sve sami kreteni do reda...
[Vrh] Go down
max1101
Administrator
Administrator
max1101


Male Broj postova : 161
Age : 35
Lokacija : Virovitica
Registration date : 30.08.2008

...suck it to me baby !! Empty
PostajNaslov: Re: ...suck it to me baby !!   ...suck it to me baby !! Icon_minitimepon lis 20, 2008 6:41 pm

Ovo je očito zbog opomene zbog vrijeđanja, tema ide pod locktopic
a on če dobit ban a i brišemo acc. na njegov zahtijev.
[Vrh] Go down
http://www.mercedesklub.net/forum
max1101
Administrator
Administrator
max1101


Male Broj postova : 161
Age : 35
Lokacija : Virovitica
Registration date : 30.08.2008

...suck it to me baby !! Empty
PostajNaslov: Re: ...suck it to me baby !!   ...suck it to me baby !! Icon_minitimeuto lis 21, 2008 12:22 am

Dao sam mu ban na neodređeno vrijeme, ali acc. mu nisam
htio brisat jer nemam srca obrisat account.
[Vrh] Go down
http://www.mercedesklub.net/forum
Vitrutrom
-->Webmaster<--
-->Webmaster
Vitrutrom


Male Broj postova : 458
Age : 29
Lokacija : Virovitica
Registration date : 30.08.2008

...suck it to me baby !! Empty
PostajNaslov: Re: ...suck it to me baby !!   ...suck it to me baby !! Icon_minitimeuto lis 21, 2008 2:21 pm

Dreamcast je napisao/la:
Pušite svi qurac seljačine jedne neodgojene!! Svi ste vi pičke koji sudjelujete na takvom neciviliziranom forumu, koji je očigledno kako samo za zabavu. Tako da se svi polagano napušite...znate već ćega, jer očigledno vam bog dođe na forum a vi ga malim prstom odbacite. Doveđenja i ak me oćete na forumu nabavite mi travu! Još jednom, do pušenja. Amen. Glupi nOObovi, seljačine...sve sami kreteni do reda...

mamu ti jebem seljačku sada ću ti nešto reći i osremotiti te pred svim članovima foruma opa se jebi onda seljačino glupa.Ko prvo ti si seljačnima a ne mi ti si prije živijo u nekoj selembari a ko drugo kako da ti ga popušimo kad ga nemaš.A sad onaj dijo sa sramoćenjem ti si još mali balavi klinjo koji misli da je faca ako napiše da ima više godina nego što stvarno ima i prizno si da nemaš dlake na kurcu. haha haha haha .I još neznaš ni pričati kako treba.Ako želiš još malo sramote recio mi samo ja ću još napisati nije problem.
To je sve istina može mi to par članova potvrditi max1101,Mortal ITD

EDIT:E da i još ti si moj qurac a ne bog.I tata ti n00b. haha I ci si necivilizirano djete koje misli da je sad 2009 godina. haha

pozzz dreamcast nadam se da ćeš se ugodno osjećati kad ovo pročitaš haha haha haha
[Vrh] Go down
https://balcan-gamers.forumcroatian.com
Sponsored content





...suck it to me baby !! Empty
PostajNaslov: Re: ...suck it to me baby !!   ...suck it to me baby !! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
...suck it to me baby !!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Otpad :: Otpad-
Forum(o)Bir: