Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Free Online MMO-s

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Magier
Administrator
Administrator
Magier


Male Broj postova : 155
Age : 33
Lokacija : Čitluk
Registration date : 03.09.2008

Free Online MMO-s Empty
PostajNaslov: Free Online MMO-s   Free Online MMO-s Icon_minitimepon lis 06, 2008 11:38 am

Evo ljudi ovde pisite o besplatinim online mmo igrama, ja sam ih igrao hrpu, ali nisam jos nasao onu koja mi odgovara xD. Pa evo podjelit cu malo iskustva i s vama. Nabrojat cu par sto su mi bile dobre, i par sto sam zadnje igrao Wink...
MapleStory je 2D, Side-Scrolling Hack N Slash MMORPG igra, od Nexona. Na pocetku napravite sebi karaktera, izaberete server, i onda pocinje tutorial. Kao pocetnik nemate jos posao, na pocetku se nalazite na Trening Island, tu levlate do lvl 10 ili 8, sve zavisi koji cete posao uzeti. Sa lvl 8 mozete biti Magician, na 10 lvl mozete biti Bowman, Warrior, Thief. Kada izaberete posao nemorete ga mjenjati. Kad dodete do zeljenog levela i skupite 150 mesosa (novac u igri) idete na kraj otoka do broda koji ce vas odvest na drugi otok gdje mozete izabrati posao i poceti zaprave igrati ^^, ps. kada napustite taj pocetni otok nemozete se vise vratiti na njega. Moze se imati 3 posla. Drugi posao dobivate na lvl 30, npr.: Warrior- mozete izabrati hocete li biti Fighter, Page, Spearman. Thief- Assassin, Bandit. Magician- Wizard, Cleric. Bowman- Hunter, Crossbow Man. Za 3. posao neznam kad ga se dobiva jer nisam jos doso do njega Razz. Max lvl je 120. Igra je meni jako dobro uradena, jer ima puno itema i princip igre je dobar.
Jedino sto me je zivciralo je izgled, jer ima par bebskih cuda >.< (neznam kako bi reko)..... Davno sam to igrao pa se nesjecam bas detaljno svega, a evo i link za eu verziju http://en.mapleeurope.com/Maple.aspx....

Lunia je jako dobar arkadni MMORPG u 2D sa dobrom grafom, i gameplayom (neda mi se pisati puno, kao na primjeru prije).....
Serveri ove igre su down jer je prelazila na drugu companiu, sutra bi trebali biti serveri online (EU), znaci 7.10.2008.
Evo oficialni site koji je za pohvalu http://lunia.ijji.com/migration/index.nhn

Gunz - igra je pre dobra a malo zauzima, preporucujem svakom da je oproba, tip igre je MMORPG baziran na Hack N Slash u 3d, pucacina, macevanje itd xD.. Tu sam prije dugo igrao. Evo site (nisam siguran je li to njihov, jer vidi osam i na ijji.com isto gunz igru) http://www.gunzonline.com/

Bid For Power - to vam je DBZ Online ;D, sala. To je Preradni quake 3 (ne mod), ima gomila karaktera iz DBZ, i dobar je game play, za multiplajer koljadu... Zaboravi osam link a neda mi se traziti, pa pogledajte u dobrom starom Googleu Wink..

Cabal Online to je odlican MMORPG, odlican je gameplay i grafa (3D). Psebnu pohvalu grafa i gameplay zasluzuje, za stranicu pogleedajte na google Wink.

S4League E o ovoj igri neznam puno, znam da ce serveri biti online sutra znaci 7.10.2008. Bio je neki veliki update par tjedana, pa nisam mogao igrati.... Znam sam oda je RPG bazirana Hack N Slash igra (kakve ja najvise volim ;D). Tu igru cekam i nadam se da cu je duze vrijeem igrati. Evo site http://s4.en.alaplaya.eu/

WolfTeam zaboravi i ovu igru spomenuti, jako dobra pucacina u kojoj umjesto noveva pretvorit se u Vukodlaka xD, zvijer sa dobrom grafom i skilovima ;D... Igra je pre dobra igrao sam je par mjeseci. Ima klanove itd... I velik izbor oruzja, i jos rankove koje dobijate sa levelom Wink. Site vidite na google.


Mogao Bih jos cil idan nabrajat jer sam ih odigrao stotine... Pogledajte bar na youtube vido od svake igre jer te sto sam nabrojo su jedne od boljih sto sam igrao ;D.

Nadam se da ce i men inetko neku preporuciti
[Vrh] Go down
Hrvo182
Kmet
Kmet
Hrvo182


Male Broj postova : 22
Age : 39
Lokacija : Krapina
Registration date : 08.10.2008

Free Online MMO-s Empty
PostajNaslov: Re: Free Online MMO-s   Free Online MMO-s Icon_minitimečet lis 23, 2008 7:23 pm

Ima ih bome jos..npr. meni najbolji besplatni je Archlord...onda bih preporucio Last Chaos...i za ine fanove malo sarenije atmosfere..Silkroad Online ili Perfect World Very Happy
[Vrh] Go down
Magier
Administrator
Administrator
Magier


Male Broj postova : 155
Age : 33
Lokacija : Čitluk
Registration date : 03.09.2008

Free Online MMO-s Empty
PostajNaslov: Re: Free Online MMO-s   Free Online MMO-s Icon_minitimesub lis 25, 2008 2:31 am

igro sam ih sve od nabrojanih, posebno archlord i perfect world ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Free Online MMO-s Empty
PostajNaslov: Re: Free Online MMO-s   Free Online MMO-s Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Free Online MMO-s
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Online igre
» Online Zarada
» Wonderland Online
» Online flash igre

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: Gaming World :: Multigaming-
Forum(o)Bir: